האדמה היא בסיס לחיים. כמובן שהיא הבסיס לכל נושא הצמחייה והפריחה. התחלתי לעבוד בגינות כבר משנת 1980. אגרונומיה  "בוסתנאות" היא תמצית המומחיות בהתאמת צמחים לסביבתם, קרקע, אקלים ודרישות עיצוב. סוג הצמח צריך להתאים לאזור הגיאוגרפי, לאקלים ולמיקום בגינה (גבוה, נמוך, צר, רחב ועוד). אנו מבצעים את כל סוגי הגינות חצר קטנות וסגורות (פטיו) ועד גינות בגודל של מספר דונמים.

אנו מקימים גינות בשיתוף עם אדריכלים, מעצבי נוף וכמובן גם עם לקחות פרטיים. הגינות שלנו הן יחודיות ומותאמות לכל דרישות המתכננים והמזמינים. אני מקשיב לרצונות וצורכי המזמין בכל התחומים ומשלב זאת יחד עם הידע והניסיון הרב שצברתי כדי ליצור גינה המתאימה בדיוק ללקוח (מגשים חלומות ).

החומרים בהם אנו משתמשים הינם איכותיים ביותר. משתמשים בקומפוסט מנופה, תערובות קלות ועשירות, פרלייט שהינו חומר אינרטי אידאלי לצמחים (מבחינת יחס מים אויר). אנו משתמשים בצמחים נדירים בכל הזדמנות שניתן. אני נמנה בין מקימי העמותה לפירות אקזוטיים וחבר בה שנים רבות.

יש סוגי לקוחות שונים ואני מתאים את עצמי לבקשות הלקוח. יש לקוחות שאני בונה עבורם את הגינה ולאחר מכן הם ממשיכים לבד בתחזוקת הגינה. כמובן שאני זמין לייעוץ ועזרה במקרה הצורך. ישנם לקוחות אשר אנחנו מתחזקים את גינתם במשך שנים רבות בהתקשרות שנתית קבועה. כל גינה שאני מקים היא שונה ומותאמת לסביבתה, ולסוגי וגילאי האנשים שגרים במקום. יש לי לקוחות מאוד ותיקים ששתלתי להם גינה לפני עשרות שנים ואני עדיין מתחזק את גינתם. יש לי לקוח שאני מתחזקת את גינתו פעם בשבוע במשך 34 שנה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.